Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pagerank visszaesés?!

Pagerank visszaesés?!

Figyelt kérdés
Az oldalam egyik napról a másikra megkapta a 3-as Pagerank-et, viszont rá egy hónapra visszaesett 0-ra. Már eleinte furcsa volt, hogy rögtön megkaptam a 3-ast, de ezzel nagyon nem foglalkoztam, mert örültem neki. Az oldalamat beraktam linknek olyan helyekre ahol lehet honlap címeket megadni, mint pl. youtube, facebook, iwiw. Nem tudom, hogy esetleg ez lehet-e probléma. A keresési találatok között is megnéztem és, ha beírom a honlapom nevét, ami szerepel a kulcsszavak között és bejelölöm, hogy magyar lapok akkor rögtön a 2. találat vagyok. Remélem, megtudja valaki magyarázni miért történt ez. Szerintem mindent elmondtam. Köszönöm a segítségeket előre is.
2010. ápr. 6. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A találati eredmény a lényeg nem. PR de sztem vmi "csalást" próbáltál és büntetett a google
2010. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennél hasznosabb tanács?? Ügyesen csalok, ha még én se tudok róla, plusz meg se említettem, hogy ilyet tettem volna. Mellesleg, ha megpróbáltam volna akkor fel se tettem volna ilyen kérdést, mert egyértelmű lenne a 0-ás Pagerank.
2010. ápr. 7. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Pagerank egy nagy sz*r semmit sem ér... hiába van 5-ös pagerankja az oldalamnak szinte semmi keresőszóra nem hoz ki jó találatra...
2010. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!