Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen módon érhetném el,...

Milyen módon érhetném el, hogy többen nézzék a képeimet flickr-en?

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy a képekkel lenne baj, de átlag 3-4 néző akad. Mitől néznek meg sokan egy képet? Nem tartalmilag, hanem egyszerűen hogya találnak rá? Keresőszavakat adtam meg... És nem vagyok türelmetlen, régebbi fotóimat (2-3 hónap) is max 15en nézték meg... Komment is összesen egy érkezett... (46 feltöltött kép van).

Másoknál látom oldalt van egy csomó olyan bigyó, ami után ott áll, hogy; "(Pool)"

Az mi? mire jó? hogy tudok olyat csinálni?

előre is köszi, elég zöldfülü vagyok még a flickren :)


2010. ápr. 7. 13:58
 1/5 anonim válasza:

mi a flickr-d?

amúgy, ezt énis kérdezném... nekem sem túl nagy a nézettségem.

2010. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
www.flickr.com/photos/maxireka
2010. aug. 23. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó régi kérdés, nem tudom ezt még elolvasod-e, de mindegy, leírom:


1. Kommentelj sokat: ha tetszik egy kép, akkor írj egy kommentet alá, ilyenkor általában vissza is írnak egy kommentet 'cserébe' :) főleg a magyar fotósok. Esetleg be is jelölnek ismerősnek, és így ha feltöltesz egy új képet, azt látják a főoldalukon. Egy idő után kialakul egy ismerősi köröd, és ha mondjuk pár száz ismerősöd összejön akkor elég nagy számok lesznek már a képeid alatt.


2. Tedd be group-okba a képeidet. ezek "csoportok" egy bizonyos témának, pl. van csoport éjszakai képeknek, minden városnak, magyar fotósoknak, piros lufis képeknek, stb, minden hülyeségnek amit el tudsz képzelni :) ha ide beteszel egy képet akkor mindenki látja aki megnézi azt a csoportot.

Fent a fejlécben van hogy "Groups", és itt a "Find a group"-nál tudsz keresni egy csoportra. Ha angolul írod be akkor sokkal többet fogsz találni, de van elég sok magyar is.


3. Taggeld meg a képeid: a tagek magyarul címkék, arra valók, hogy könnyebben megtalálják a képeid a keresővel. Pl. ha valaki rákeres arra hogy 'naplemente', akkor azokat a képeket fogja kidobni neki, amiknél ott van a 'naplemente' címke.

Ha megnézed egy képed, jobb oldalon kicsit lejjebb ott van hogy "Tags (add a tag)", itt tudsz hozzáadni címkét ahoz a képhez (egyszerre többet is beírhatsz, nem kell egyesével). Próbálj meg minél többet kitalálni, hogy minél többfajta keresésre előjöjjenek a képeid. Legalább 5-10 taget minden képedhez írj (angolul is).


4. Kerülj be Explore-ba :D Na ha ide bekerül egy képed, akkor hirtelen pár ezerrel megugrik a nézettsége. Ezek a flickr 'legjobb' képei, minden nap automatikusan kiválasztódik 500 kép, amik a flickr szerint a "legérdekesebbek" voltak aznap. Azt hogy pontosan hogyan dönti el hogy melyik kép az érdekes, azt ők se árulják el, mert ugye akkor már lehetne csalni hogy bekerülj :) De igazából a minél több komment/fav/megnézés számít.


Azért majd jelezd valahogy ha elolvastad, hátha nem írtam fölöslegesen... :)

2011. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

sokat segített :)

2011. júl. 23. 15:25
 5/5 A kérdező kommentje:
újra írok, hátha látod! köszi! :)
2011. aug. 11. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!