Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI telefon miyen tyukbelen jon?

DIGI telefon miyen tyukbelen jon?

Figyelt kérdés
Jelenlet netem van toluk, allitolag a telefonhoz megegy kabelt kene behuzzanak, vajon befer a zinternet kabel mellett ugyanazon a likon vagy kell megegyet furjanak?

2016. ápr. 25. 10:28
 1/5 curiousgeorge09 ***** válasza:
100%

Szia!


Nem biztos, hogy érdemben tudok válaszolni, de leírom, hogy mi volt a DIGI-nél a mi tapasztalatunk. Nálunk csak egy UTP kábel jött be, és egy splitterrel volt később leválasztva róla a telefon. Azaz nem volt szükség plusz lyuk fúrására. Egy vezetéken futott be a net és a telefon is, csak bent ez szét lett választva. (Nem házilag, hanem a DIGIsek így kötötték be annak idején.)


Hogy Nálad ez hasonló lesz-e, nem tudom, de úgy gyanítom, igen. Ha viszont mégsem, hanem valóban két külön vezetékre van szükség, akkor kell majd még egy lyuk szerintem, de ezt ők kifúrják Neked:)


Szép napot!

2016. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alberletben lakom, ciki lenne megegy likat furni. :S
2016. ápr. 25. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A DIGI ethetnet kábel két erén a telefon működik, nem kell hozzá plusz kábel.

Csak meghámozzák a kábel szigetelését és kivágják a szükséges ereket hozzá, bárhol a kábel mentén.

2016. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha mégis kell (nekünk is kellett a 200-as net miatt) egy sima szokványos telefonkábelt húznak be, vígan elfér a másik mellett.
2016. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! :)
2016. ápr. 26. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!