Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassulhat be a netem,...

Mitől lassulhat be a netem, romolhat el a wifim?

Figyelt kérdés

Koliban nagyon lassú a net, szinte semmit sem tudok csinálni, youtube videó talán 144p be ha megy... Régebben jobb volt a helyzet. Írtam a felelősnek, aki eléggé leszarta a dolgot. Az a lényeg, hogy szerinte nálam van a hiba...

Kérdésem tehát mitől lassulhatott be ennyire a netem? Minden más rendbe van a gépemmel...



2016. ápr. 26. 20:24
 1/4 Hominida ***** válasza:
Nem lehet, hogy a többiek állandóan torrentre vannak cuppanva? Esetleg on-line játszanak, tévéznek, videóznak? Vagy mindenki a fészbukot nyomja?
2016. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Torrent nem megy, ez biztos. Régebben sem volt teljesen jó a net, de végül is nem volt vele gond... most meg kb használhatatlan. Változó az is, hogy hogyan érzékeli a laptopom, hol max közel van 4 en, hol meg 2-3... Régen stabilan szinte mindig 4 en volt.
2016. ápr. 26. 20:35
 3/4 Hominida ***** válasza:

Méricskélni kellene kicsit. Irányfüggő-e a térerő, nem javul-e fél óra kikapcsolt állapot után, nem tette-e valaki odébb, zavaró tárgyhoz, falhoz közel, egyáltalán rendben van-e a hűtése, hányan fogyasztjátok egyszerre, mennyit ad le, ha csak egyetlen ember használja stb. Lehet, hogy feltörték a jelszavát, és kívülről szívja valaki.


Az is lehet, hogy csak elöregedett. Nem tudom, hogy miféle rendszer van ott, házi, irodai, ipari méretű-e, de ha csak egy egyszerű wifi-router nyomja a jelet, akkor dobjátok össze a pénzt egy másikra, a mostanit meg tartsátok meg vésztartaléknak, meg persze a leltár kedvéért.

2016. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több wifi- router van, mi nem nyúlhatunk hozzájuk... ja és fix helyen vannak ( a plafonon :D ). Ma megnéztem egy játékban a pingem folyamatosan változik 70 és 2000 ms között...
2016. ápr. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!