Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a Google...

Miért nem működik a Google Chrome? (Windows 7)

Figyelt kérdés
A probléma a következő: Amint youtubeon ki szeretnék nagyítani egy videót (dupla katt a videóra), a Chrome automatikusan bezárja magát és bárhogy próbálom megnyitni, csak villan egyet a kép, mintha próbálná megnyitni de azonnal be is zárja. Próbáltam feladatkezelővel új Chrome.exe feladatot indítani, de ugyan az történt mintha csak megnyitottam volna. A problémát úgy sikerült megoldanom, hogy megváltoztattam a kompatibilitását (win7ről xp-re, majd vissza win7re). Amikor megnyitottam a Gyakorikérdéseket hogy bejelentkezzek és feltegyem a kérdést, már ahogy belekattintottam oda, ahova az e-mail címet kell írni ugyanúgy kidobott, mint a youtubeos képnagyítós hibánál. Miért csinálja ezt a Chrome/mit tehetek hogy ez a hiba ne ismétlődjön? (Ezt a kérdést Mozilláról tudtam csak feltenni. Jelenleg csak ezt a két hibát találtam, de biztos, hogy van több is.)

2016. ápr. 26. 23:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!