Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok tabletembe belépni...

Lujóbá kérdése:

Nem tudok tabletembe belépni három napja, play áruházra rábökök beirom az email cimet kódot és kiirja probléma merült fel a google szervereivel való kommunikáció során. és a wifi jel narancssárga. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Böngészőnél működik a hálózat?
2016. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen működik
2016. ápr. 28. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor a beállításokban az alkalmazás kezelőnél keresd meg a play áruházat és töröld az alkalmazás adatait illetve az alkalmazás frissítéseit. Ha ez kész nyisd meg a play áruházat. A frissítés miatt ne izgulj, úgy is visszafrissíti magát.
2016. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ugyan az minden
2016. ápr. 28. 11:46
 5/9 A kérdező kommentje:
nem enged most sem
2016. ápr. 28. 12:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Számítógépen be tudsz lépni a google fiókodba?

Más eszközön működik ugyanaz a wifi rendesen?

Próbáltad gyári alapbeállításra visszaállítani?

2016. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
müködik,mindent probáltam már,azt nem tudom miért narancssárga vagy piros a wifi jel ha megnyitom jobb oldalt fent,amúgy minden megy erröl a wifiröl.
2016. ápr. 28. 19:58
 8/9 anonim válasza:

Pont így vagyok én is! Már eltávolítottam a fiókot, új fiókkal próbáltam, semmi. Eltávolítottam a frissítéseket, semmi. Visszaállítottam a tabletet gyári beállításokra, semmi.

A wifi rendben van, böngésző megy.

Másik tableten minden megy rendesen, a Play is.


Erre mi a megoldás?

2016. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a romot kell újratelepíteni. Ha a gyári visszaállítás sem segít akkor már csak ez maradt.
2016. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!