Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy menthetem el, hogy...

Vitorla kérdése:

Hogy menthetem el, hogy firefox indításakor mindig az üres oldalal jöjjön be?

Figyelt kérdés
Xp alatt Firefox böngészőt használok, és hiába állítom át a beállítáoknál a nyitólapot üres oldalra, a firfox újraidításakor megit a régi beállítás (a legutóbbi lapok és ablakok) jelenik meg. A firfox profil mappáját már jó régen áthelyeztem az E: meghajtóra, tehát a C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles mappa üres.

#firfox indíás
2016. ápr. 29. 21:12
 1/9 anonim válasza:
URL sávba beírod -> about:config -> Ctrl + F rákeresel "browser.startup.homepage" -> Jobb klikk, Modify -> Beírod hogy "about:blank" -> Leokézod és újraindítod a böngészőt.
2016. ápr. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja, és amikor elindítod vagy új lapot nyitsz meg, a jobb felső sarokban kell hogy legyen egy fogaskerék, azon belül "Show your top sites" onnan vedd ki a pipát.
2016. ápr. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megoldási javaslatot, de nem jött be. Három bejegyzést találtam, mindhármat módosítottam about:blank - ra, de továbbra is a legutóbbi oldalak jönnek be. Lehet, hogy számítógépet is újra kell indítani?


browser.startup.homepage;about:blank


browser.startup.homepage_override.buildID;about:blank


browser.startup.homepage_override.mstone;about:blank

2016. máj. 2. 22:55
 4/9 anonim válasza:
Első vagyok. Ha a fentiek nem váltak be sanszos hogy bekaptál egy malware-t ami visszaállítgatja neked mindig a saját hülyeségére. Ezektől elég nehéz megszabadulni. "Malwarebytes Anti Malware" szoftvert ajánlom kivizsgálásra.
2016. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyébként a második válaszom is megcsináltad? (A pipa kivevős dolog.)
2016. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltam az új oldalnál a kerék beállításának módosítását.

A firefox indításál, mindig a legutóbb megnyított (a bezáráskor nyitott) oldalak nyílnak meg, és nem egy konkrét oldal.

2016. máj. 3. 01:00
 7/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem újból, és a két utóbbi bejegzésnél visszaállt a módosítás előtti állapot, azaz valami visszaállította az about:blank beállíáts két karakterláncra.


browser.startup.homepage_override.buildID;20160407164938


browser.startup.homepage_override.mstone;45.0.2

2016. máj. 3. 01:06
 8/9 anonim válasza:
Az általános beállításoknál nézd meg hogy a Startup legördülő menüjében nem-e a harmadik opció van kiválasztva, aminek pont az a rendeltetése amiket te tünetként felsoroltál. Ha nem, és a probléma mégis fenn áll, akkor továbbra is a Malware opcióra szavazok. De ha még nem tetted megpróbálhatod újratelepíteni is.
2016. máj. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hiába állítom át a start up menüben about:blankra a firefox újraindításakor átáll a legutóbbi oldalakra.

Nem törölhetném az a két bejegyzést az about:configban, amit följebb bemásoltam? Ezeket is mindig visszaállítja valami a karakterláncra az about:blank helyett?

A firefox újratelepítésére gondoltál?

2016. máj. 4. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!