Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt egy jól áttekinthető-felh...

Volt egy jól áttekinthető-felhasználó barát Vatera megjelenés. A mostani egy erőltetett - csak újítsunk már valamit - stílusú oldal. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyent mondani, de ez xar....
2016. ápr. 30. 06:38
 1/1 anonim válasza:

A stílusa olyan, amilyen. Jobb, hogy kiírja a listában az áru helyét, nem kell külön megnyitni a terméklapot hozzá. Viszont, aki kitalálta, hogy bevezessék az áru helye: Magyarország, azt új munkakörbe helyezném, kalappal az utca sarkra. Külön kérvényt kell benyújtani

a titkolózó suttyónak, hogy nyögje már ki, hol tanyázik.

Kötelezővé tenném a bank megjelölést is az utaláshoz, a nem kizárólag személyes átvételű hirdetéseknél. Futottam már bele ilyen Pocokbank, meg Mezőtakarék jellegű helyzetbe, ahol nekem kellett pluszban utána mászkálni

(országos képviselet semmi), és kezelési költséget fizetni

a tranzakcióra. Ezt kihagytam volna, ha tudom kinél bankol az eladó.

2016. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!