Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ti mikor töröltök...

Facebookon ti mikor töröltök egy képet vagy bejegyzést?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk fél óra alatt senki se likeolja vagy max 1-2 ember? Mikor töröltök egy bejegyzést?

2016. máj. 1. 19:05
 1/7 s55 ***** válasza:
Hát én például régen csomószor osztottam meg játékbeli eredményeket és később miután nem játszottam azzal a játékkal+ rájöttem h erre az emberek nem igazán vevők, töröltem mindet. Amugy ismerősöm pl csinált olyat h föltöltött egy új profilképet aztán másnapra csak olyan 30 like gyűlt össze így visszacserélte az előzőre.
2016. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom, hogy van vagy 500 ismerősöm, és mikor nem hülyeséget osztok meg, meg nem is világbölcsességet, közhelyet, akkor is max 5-6 like, ha profilkép és jó, akkor max 20-25.
2016. máj. 1. 19:20
 3/7 A kérdező kommentje:
És egyszerűen nem tudom, miért utálnak az ismerőseim. Akiket kedvelek, azoknak én is szoktam likeolni a képeit, gondolom, ezzel más is így van. Tehát velem van valami gond.... Csak nem tudom, mi.
2016. máj. 1. 19:21
 4/7 s55 ***** válasza:
Lehet, hogy nem is követnek, pl nekem is volt egy ismerősöm aki napi több képet is megosztott és egy idő után idegesítő volt, hogy az egész fb-om tele volt ezekkel, és most már nem követem. Persze lehetnek egész más okai is, pl követ csak nem tetszik neki vagy követ csak annyi más dolgot ad ki neki az fb h nem látja a tiedet stb
2016. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez mind mindegy. A lényeg, hogy nem kedvelnek az ismerőseim.
2016. máj. 1. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:

nem facebookozom.

massanger van, de az is csak azért mert írunk egymásnak :-)

2016. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor, ha aktualitását veszti. A lájkok stb. (bár tulajdonképpen az egész FB-t inkább csak levelezésre hsználom) hidegen hagynak.
2016. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!