Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weboldalt jpeg képként elmente...

Weboldalt jpeg képként elmenteni melyik ingyenes programmal lehet?

Figyelt kérdés
Nem csak a képernyőn megjelenő screenshot-ot szeretném, hanem ha 5 oldalon keresztül lehet scrollozni, egyben az egészet.
2010. ápr. 8. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képként szerintem sehogy. PDF-be virtuális nyomtatóval. Például CutePDF.
2010. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha lemented az oldalt simán html-be, az nem jó?
2010. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A PDF majdnem jó, de nem csak a böngészőn belüli részt menti bele, hanem több oldalt csinál belőle és ad neki fej és láblécet.


Azért nem jó a html-ben mentés, mert 110db oldalról kell referenciaként képeket készítenem és minden oldal hosszabb egy képernyőnél, a képeket meg rajta kell lennie a fejlécnek és láblécnek egyaránt.

2010. ápr. 8. 07:58
 4/13 anonim ***** válasza:
azért készítesz referenciának képeket a weboldalakról, mert Te csináltad őket és ezt szeretnéd a saját weboldaladon bemutatni? Ha igen, akkor nincsenek meg a látványtervek? Egyszerűbb lenne azt feltenni. Az egy oldalba belefér.
2010. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Webfejlesztésben dolgozol és nem tudod, hogyan tudsz teljesoldalas mentést készíteni? Ehh...
2010. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

.



Nem tudom mi van velem, de elsőre kimentettem.

[link]

Ez egy Fox beépülő.

Kár hogy nem ismered a google-t.

Nekem is ő segít. Így nem kell égetnem magam a Gyakorikérdéseken.



.

2010. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, kissé cinikus vagy, de azért köszönöm a segítséget! :) Ezek többségét már végig próbáltam: [link] A többieknek üzenem, nem vagyok webfejlesztő, más cégek referenciáit kell összegyűjtenem és egy belső intranet oldalra feltennem egy tartalomkezelő rendszer segítségével.
2010. ápr. 8. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:
A PDF is jó, abból meg csinálhatsz JPG-t később (Photoshop, Acrobat Professional, stb).
2010. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A PDF majdnem jó, de nem csak a böngészőn belüli részt menti bele, hanem több oldalt csinál belőle és ad neki fej és láblécet. Nem fűzi össze egybe a képet.
2010. ápr. 8. 13:01
 10/13 anonim ***** válasza:

.



A cinikus vagyok. Márt csak azért is, mert nem értem a logikádat. Ha az eredményre hajtanál, akkor ez történt volna:

- Elolvasod a válaszom.

- Megörülsz, hogy van megoldás.

- Kipróbálod.

- Működik.

- Megoldod a feladatod.

- Visszaírsz ide, hogy sikerrel jártál.

- Mindenki örül.


Ehelyett, lelkisimereti kérdést csinálsz a dologból. El sem olvasod rendesen, és ki sem próbálod, majd mentegetőzöl.


Megpróbálom elmagyarázni:

Fox alá a következő beépülő telepítése:

[link]

A beállításokban adhatsz meg billentyűkombinációt a képlopásra (azt hiszem alapból CTRL+F12),

A kép mentésekor pedig a formátumot illetve a nevet.


Itt egy példa: [link]


Ha így sem megy, nem tudok rajtad másképp segíteni.



.

Bármekkora oldalból képes tetszőleges formátumú egybefüggő képet létrehozni, menteni.

2010. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!