Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogyan lehetséges?

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy Facebook értesítést, miszerint egy adott oldal arra kér, hogy kedveljem. (Nem ismerős ajánlotta) Ez mégis miként lehetséges? Hogy lehet így direktben elérni az embereket? Nem igazán szoktam Facebook-on lenni, szóval nem tudom jelenleg milyen lehetőségek vannak erre, de kíváncsi lennék, hogy találtak rám. És ez a tudás talán a munkámhoz is jól jöhet még egyszer :) Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 4. 14:25
 1/1 San Bernardo ***** válasza:
A Facebook minden információt gyűjt rólad, érdeklődést, baráti kört, környezetet, posztokat, mindent. Ezt arra használja, hogy célzottan küldjön reklámokat, kéréseket, lájkolandó oldalakat. Rajtad kívül még pár millió embert célzott meg egyszerre, nem te vagy a "kiválasztott" egyedül. Ezek utána egymást generálják, és egyre több ilyen "kérést" fogsz kapni. Se pro, se kontra, ha akarod figyelmen kívül hagyod, nem múlik rajta semmi.
2016. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!