Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki jártas a pay pal-ba...

Aki jártas a pay pal-ba segítsen. (? )

Figyelt kérdés
Hello.A pay pal-t nem rég kezdtem el használni és már küldtem rá pénzt és fizettem is vele 1x ,de most nem tudom használni mert megváltozott a külseje és nem találok rajta semmit. Az alján vissza lehet állítani a régi fióknézetre amit már ismerek,de amint rákattintok valamire vissza áll az újra. Hol lehet beállítani a régi fióknézetet? köszi a segítséget.

2016. máj. 4. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tanács, de tanuld meg használni az újat. Amikor bevezetnek egy új rendszert, még egy ideig párhuzamosan fut a régivel, utána meg fog szűnni. Nincs értelme, sőt rossz megoldás két különböző rendszert futtatni, azért készült az új hogy leváltsa a régit.
2016. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok értem.Tudnál segíteni h hol találom a pay pal számlám adatait h pénzt tudjak rárakni.köszi.
2016. máj. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!