Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelenik meg a...

Miért nem jelenik meg a blogom Google-ban?

Figyelt kérdés
Vagy egy hónapja indítottam egy blogot blogger.hu-n, de alig van megtekintés. Értem hogy kell az idő, de már az, hogy akkor magán bloggeren hogy nézi meg valaki a másik blogját? Csak mert még ott sem találok semmi keresési opciót. Egyáltalán hogy érhetek el megtekintést így? Nyilvános a blogom teljesen. Osztálytársaimnak szoktam is küldözgetni, nekik tetszik. Mégsem változik semmi. Azok a blogok meg, amik arról szólnak nagyjából, hogy az 1D tagjai hogy erőszakolnak meg csoportosan egy lányt folyamatosan, azok mindig nagy nézettséget szereznek. Hogy van ez? Esetleg nem érné meg jobban átmennem webnode-ra?

2016. máj. 4. 22:21
 1/7 gnoomage ***** válasza:

Egy blog attól lesz nézett ha érdekes témáról szól, nem pedig attól, hogy másik blogger oldalon csinálod...


Azért szereznek nagy nézettséget az 1D-s blogok mert a sok 10-12 kislány minden egyes percben arra keres rá a neten. Gondolom a te blogod nem olyan dolgokat tartalmaz amire az ember nap mint nap rákeresne, így nem is keres rá senki, ilyen egyszerű...

2016. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt még meg is értem. Csak hát én rákerestem a blogomra már cím szerint, és még a találatok között sem volt ott.
2016. máj. 4. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet ott van, csak a 141. oldalon.
2016. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod nézni, hogy a google mit jelenít meg az oldaladról, akkor írd be a keresőbe a site:oldaladneve.vlmi kifejezést, és megtalálod.
2016. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként vannak bloggyűjtő oldalak is:

[link]

[link]

[link]


Ezeken is érdemes onlinenak lenni.

2016. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én úgy hallottam, amelyik oldalnak nincs telefonos verziója, az nem jelenik meg a Google-ben, vagy csak nagyon hátul.

Nekem is van blogom, én Facebook oldalakon szoktam reklámozni.:D

Ha gondolod, küldd el a blogod, ránézek én is :)

2016. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 a_Művésznő válasza:
Nekem is pont ez a bajom. Bárhogy írom be google-ba sehogy se adja ki a blogom, de még hasonlót se.
2016. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!