Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Összeszerelés után miért...

Összeszerelés után miért nincs internet?

Figyelt kérdés

Most szereltem össze a gépemet. Minden jól működik, windows is fent van és az alaplap driverét is felraktam ami elvileg tartalmazza a hálókártya driverét is de nem jelez ki semmilyen kapcsolatot.

Asus h110m az alaplap, nincs másik hálókártyám csak ami ebbe integrált.

(Most telóról vagyok mielőtt megkérdezné vki hogy ha nincs net akkor mkst honnan írok)



2016. máj. 6. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Vezérlőpultban meg is jelenik a hálókártya. Realtek PCIe GBE Family controler
2016. máj. 6. 21:00
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Routeren keresztül vezeted a LAN kábelt a gépbe? Semmilyen hálózatot nem jelez a kis ikon a tálcán?
2016. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
Az alaplap drivere nálam nem tartalmazza a hálókártya driverét. Általában sem, amit eddig láttam. Nézd meg újra az alaplap gyártói oldalán, hogy van e külön LAN driver.
2016. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Van win 7-8-10-re letölthető [link]
2016. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta beraktam egy külső usb-s hálókártyát, így van net, de hiába raktam fel másodjára a lemezen található divert semmit nem rak fel abból amit ír kb. Se hang nincs, se net, pedig mindegyik rajta van. El akarom indítani a dark souls 3-mat, leáll. Netről próbáltam letölteni a realtek-es audio drivert, mind2-t próbáltam, egyik sem megy, telepítés végén azt mondja h sikertelen volt... Fogalmam sincs mi lehet a baj
2016. máj. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!