Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek jók a videóim?

JoeJOKE kérdése:

Szerintetek jók a videóim?

Figyelt kérdés

Sokan mondák azt, hogy sz*r vagyok, de csak azért mert fiatal vagyok. Ez szerintem nem igaz. Bár kíváncsi vagyok a véleményetekre. (Az elsők azok tényleg ratyi videók, az utolsó hat videómat értékeljétek pls)

https://www.youtube.com/channel/UCYdOAePFfBfZ9PJJW6L6Xzg



2016. máj. 7. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
elmegy.
2016. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Figyelj... Csak azért mert sok idióta kezd el vlogolni, nem kell neked is netbohócot csinálnod magadból. Én is voltam fiatal, tudom, hogy ilyen korban is lehet az embernek véleménye, gondolatai, érzései, de könyörgök egy kicsit gyűjtsél még tapasztalatot! Értelmes srácnak nézel ki, pont ezért mondom azt, hogy hagyd abba amíg nem késő! Azt akarod hogy életed végéig ne álljanak szóba veled a csajok, mert a napiszaron vannak rólad videók és oda mennek a téged sértegető kommentek? Másik dolog: Ha tudod, hogy ratyi egy videód, akkor MIÉRT NEM TÖRLÖD LE???


Van viszont egy segítő javaslatom is! Tájékozódj a videókészítés témakörében, nézd meg, hogy azok a videósok, akik a kedvenceid, mit és hogyan csinálnak. Keress a neten jegyzeteket, útmutatásokat. Hogyan kell beszélni, hogyan kell a kamera szögét beállítani, hogyan kell bánni a fényekkel, hogyan gesztikulálj satöbbi... Ha ezek után úgy érzed, hogy biztos lábakon állsz, akkor készíts olyan videókat, amikben maximum a hangod hallható. Ha csak animációkat készítesz, az is megfelelő. A téma bármi lehet. Ha ezeket jól csinálod, akkor a nézőket elkezdi majd érdekelni, hogy vajon ki lehetsz! Viszont akkor se "ünnepeltesd", hogy jaj tessék, én vagyok az, hanem vedd lazára a dolgot, mintha ez természetes lenne.


Dióhéjban ennyi.

2016. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A te korosztalyodban meg elmegy.
2016. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, szereted CsChannelt. Nekem ő az egyik kedvenc videósom, akiket ismerek, azok közül ő a legjobb. Viszont, nekem úgy tűnik, mintha nem csak merítettél volna tőle, hanem a stílusát is próbálnád leutánozni. Ezzel nincs semmi baj, ez egy természetes dolog a te korodban. Amikor én voltam hozzád hasonló korú, az írással próbálkoztam, és mindig "túl sokat merítettem" az ihletadó műből, vagyis bizonyos dolgokat lemásoltam, esetleg direkt az ellentétét írtam le, szóval mindig máshonnan "loptam" az ihletet.


Szerintem a videóidban jobban megmutathatnád a saját személyiségedet. Látom, hogy néha bizonytalan vagy, egy videósnak pedig "illik" magabiztosságot sugároznia, hogy komolyabban vegyék.


Meg a hang is lehetne jobb. Ha meg tudjátok magatoknak engedni, próbáljatok meg venni egy jobb mikrofont/kamerát, meg te is artikulálhatnál egy kicsit jobban. Mivel még nem mutáltál, eleve magasabb a hangod, amivel semmi baj. De, mivel a hangminőség is kicsit torz, és jobban megnyomod a szavakat, úgy tűnik, mintha visítoznál, pedig nem.


A kamera beállítására is figyelhetnél jobban, mert a fejed teteje sokszor kilóg, és nem látszik.


Alapvetően jók a videóid, csak egy kicsit jobban össze kellene magadat szedni.

Sok sikert a továbbiakhoz! :D

2016. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!