Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon a másik ember...

A Facebookon a másik ember profilját, vagy e-mail címét lehet tiltani?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmről van szó, aki letiltott. Tiszteletben tartom azt, hogy ő nem akar tőlem semmit, de volt egy apróság, amit még mindenképpen el kellett volna mondanom, és mivel nem akarok a házára elmenni, ezért FB-n közölném.


Szóval csináltam egy másik profilt, amiről írtam neki egy levelet, de még nem nézte meg. Ez azt jelenti, hogy mivel letiltott a Facebook automatikusan törölte az üzenetemet, mivel azt látta, hogy egy letiltott IP címről küldték, tehát meg sem kapta?


Vagy hogy is van ez?


2016. máj. 8. 07:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, rosszul tettem fel a kérdést. Tehát helyesen:


"A Facebook a másik ember profilját, vagy az IP címét tiltja?"

2016. máj. 8. 07:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akinek nem vagy az ismerőse, az üzenetek nem a bejövők közé kerülnek, egy kicsit el van rejtve az egyéb mappa. Ne kérdezd, hogy miért, én is fél évvel azután vettem észre, hogy valaki írt nekem valamit.
2016. máj. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Így már kezd érthetővé válni a dolog. Szerintem ez nagyon értelmetlen...


Még egy kérdés. Ez az "egyéb mappa" hol található?


Az "üzenetek" pontban van egy olyan, hogy "mostanában", illetve "engedélykérések". Ez utóbbiba kerül az üzenet, vagy hová?

2016. máj. 8. 07:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, lehet azóta megváltoztatták a nevét, de akkor valószínűleg az üzenetkéréshez kerülhet.
2016. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HA nem akarsz személyesen elmenni hozzá, a FB-on meg nem tudod elérni, akkor van egy nagyon egyszerü módszer: írsz egy hagyományos, papírra írt levelet :) :)
2016. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Inkább majd szólok az anyjának, az fent van nekem FB-n, hogy nézze meg az üzenetét.


Köszi a válaszokat mindenesetre!

2016. máj. 8. 08:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy szóljon a csajnak, hogy nézze meg, hogy írtam neki. :D
2016. máj. 8. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!