Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI modemet hogyan tudom...

DIGI modemet hogyan tudom konfigurálni?

Figyelt kérdés
DIGI internet és telefon előfizetésem van, de a modembe nem tudok belépni, hogy megváltoztassam a WIFI-beállításokat. Próbáltam az alapértelmezett root és admin adatokkal, de azt írja helytelen. Mit tudok tenni?

2016. máj. 8. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben ha nem tudod az azonosító adatokat, akkor resetelni kell a készüléket. A hátulján lesz egy kis bemélyedés, oda kell egy vékony tűt bedugni és 10 mp-ig nyomva tartani. Ekkor a készülék resetelt és az alján vannak az adatok, hogy mik a belépési adatok. Belépsz, a WAN-nál beállítod a DIGI-től kapott PPPOE adatokat (felhasználónév és jelszó), a wireless fülön pedig a többit. Ez persze routernél van, de én úgy tudom, hogy a DIGI nem szokott modemeket adni.

Ha kiderülne, hogy routerről van szó, akkor itt egy beállítási melléklet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__77..

2016. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!