Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A UPC Direct-nél nézegettem...

A UPC Direct-nél nézegettem az internetcsomagokat. Megbízható?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek (vagy ismerős körében) ennél a szolgáltatónál netcsomagja az megtudná nekem mondani, hogy megbízható-e, nincsenek-e leállások (max. Ritkán/kevés ideig), tartja-e a minimum sávszélességet?

#internet #UPC #megbízhatóság #UPC Direct #Net UPC Dierct internet #UPC Direct internet
2016. máj. 8. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nekem eddig elég rossz tapasztalataim vannak..
2016. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mik a lehetőségeid szolgáltatók terén?

G.

2016. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha náluk van a műholdas TV előfizetésed is, akkor megérheti, de mivel az adott területen elérhető primer szolgáltató hálózatát használja, ezért a minőség nem a UPC Direct-től, hanem attól a bizonyos primer szolgáltatótól függ ( Magyarországon 3 primer szolgáltató van: Telekom, Invitel, és UPC* (29-es körzet ) )

*A UPC Direct-nek mint műholdas szolgáltatónak semmi köze nincs a UPC Magyarországhoz. Két különálló cég azonos leányvállalattal.

2016. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*azonos anyavállalattal ( Liberty Global ).
2016. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Két fajta csomag közül lehet választani egy 15 vagy egy 30 megabiteset.

Mellesleg nézegettem a sima UPC-t. Ott is rosz? Ja és nem Pest közelében élek ha ez számít valamit.

2016. máj. 9. 07:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van "sima" kábeles UPC a címeden, akkor én mindenképp az választanám.
2016. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. máj. 9. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!