Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen oldal ez az ismerd-meg-...

Milyen oldal ez az ismerd-meg-az-embereket.com? Átverés? Lehúzás?

Figyelt kérdés

Én kitöltöttem az ezen az oldalon található tesztet, és azóta nagyjából azonos időpontban (19:30 körül), küld egy fickó értékeléseket. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy miután vége az értékeléseknek (asszem 5 oszlop van), fizetni kell?

Az oldalon sehol sincsen kiírva erre vonatkozólag semmi, és ítam a palinak ezzel kapcsolatban, de nem válaszolt még.


2010. ápr. 8. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: az oldal címe ismerd-ki-az-embereket.com, és 4 értékelési oszlop van.
2010. ápr. 8. 20:04
 2/7 anonim válasza:
Nekem nem is jön be az az oldal... :S
2010. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni, írja, hogy ingyenes teszt. :D
2010. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Interneten olyan oldalt még nem láttam, ahol utólag kértek volna pénzt, mindig előre kell fizetni az ilyenoldalakon.
2010. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahhaa, értem. Csak, mert tudjátok, olyan furcsa utalgatásokat tesznek, azért merült fel bennem a kérdés. Még írjatok, várom azoknak a válaszát, akik már kipróbálták.
2010. ápr. 8. 21:41
 6/7 anonim válasza:

Az értékelés az természetesen ingyenes. Az a beetetési fázis. :) Utána majd kaphatsz különféle tananyagokat, hogy a teszt által kimutatott :) hiányosságaidat korrigálhasd és teljesen megváltozz. Természetesen azért már fizetned kell! Vagy furdalhat a kíváncsiság életed végéig, hogy mit lehetett volna Belőled kihozni. :)

Nagy csodákat nem kell várni a hasonló oldalaktól. Ezrével próbálkoznak a weboldalak látogatottságának relatív nagy száma okán hasonló módszerekkel különféle témákban a pénzkeresettel. És hát valljuk be a nagy számok törvénye alapján lehet is vele pénzt keresni. Ha az egyik kifullad, mert rájöttek az emberek, hogy szart sem ér, vagy elterjed róla, akkor nyitnak egy másik oldalt más témában, aztán az is fut valameddig. Ez egy válfaja a netes pénzkeresetnek, vannak, akik több 10 hasonló weboldalt működtetnek (jósdák, asztrológia, klf. tanácsadások, stb.) és viszonylag jól megélnek belőle. Persze nyilván kapsz a pénzedért valamit, de hát tudod, az a fránya ár-érték arány. Esetünkben külön tudományágak és tudósok százai foglalkoznak hasonló témákkal, valóságos emberekkel, kísérletek ezreivel, stb. és még ők is bevallják, hogy nem százas az eredmény. Akkor sejtheted, hogy mit várhatsz egy ilyen weblaptól kizárólag elektronikus formában. Ha van elég pénzed, játéknak nem rossz, bár abból a pénzből lehet, hogy én inkább vennék pár szakkönyvet. :)

2010. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A szerelemben nem lehet teszteket készíteni. Minden ember más, mindenkire, minden kapcsolatra más vonatkozik. Alapvető szabályok vannak, de azért itt is lehetnek eltérések. Igazán nem lehet tökéletes szabályokat felállítani.


[link]

2011. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!