Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassú mostanában a netem?

Mitől lassú mostanában a netem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy-két napban pontosan reggeli és a kora délutáni órákban lassú a netem.


Vírust nem talált a gépemen több vírusírtó sem. A böngészőkkel nincs baj, mert mindegyiken ugyanolyan lassú.


Arra gyanakszom, hogy vagy a központnál lehet a probléma (UPC) a rossz idő miatt, vagy valaki lopja a netem.


A hálózati kábelnél két led van az egyik zölden szokott világítani (ez jelzi a kapcsolat minőségét). Ez most narancssárga színű.

A másik led narancssárgán szokott villogni. Ez jelzi, hogy van-e kapcsolat. Most villog ahogy szokott.


Mi lehet a probléma?



2016. máj. 11. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd az ügyfélszolgálatot és kivizsgálják.
2016. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Modem újraindítás első kanyarban.

Lehet a win10 jön le megint, mert erőszakosan nyomják.

2016. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most ismét jó. Tegnap is kifogsátalan volt. Win 7-et használok még. Egyébként korábban a modem újraindítást is próbáltam, akkor nem segített. Másnap (tegnap) működött.
2016. máj. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!