Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy otthoni...

Peppeman12 kérdése:

Miért van az, hogy otthoni routerről csak a Google-t a YouTube-ot és a Facebookot, tudom elérni, a többinél (Mozilla Firefox) meg azt adja ki, hogy "A kiszolgáló nem található"?

Figyelt kérdés
UPC netem van, és ez így tényleg elég abszurdnak hangzik, de így van, sőt, más alkalmazások (pl. Skype) sem érik el a netet... (Azt a választ is elfogadom, hogy "perszemertezupc...")

2016. máj. 11. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.: UPC Wi-Free van az utcánkban, arról minden megy (Csak ugyebár lassabban...)
2016. máj. 11. 18:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, úgyhogy szólj, ha sikerült valami megoldást találnod. :)
2016. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
No meg is oldódott, egyszerűen újraindítottam a modemet. Vagyis kihúztam belőle a tápot pár másodpercre. Első körben újraindításnál már arról sem ment semmi, amiről korábban igen. Másodszorra minden eszköz észheztért és működik rendesen.
2016. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!