Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be oldalakat...

Miért nem tölt be oldalakat egyik böngészőm sem?

Figyelt kérdés
Az internetkapcsolattal biztos nincs baj, mert wifin minden műkődik, az asztali gépen is bejön néhány oldal (facebook, youtube, google), de ha pl a facebookon valaki megoszt egy cikket azt már nem tölti be, vagy ha a google találati listájából szeretnék megnyitni egy oldalt azt sem. A gyorsítótárat kiűrítettem, frissítettem a Firefoxot is meg a Chromet is, de még mindig nem jó. Segítsetek kérlek.

2016. máj. 12. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű vírus okozza a gondot. Futtasd a Malwarebytes-t, indítsd újra a gépet. Ha nem működik írj.
2016. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megoldódott a probléma, és a program, amit javasoltál, meg is mutatta, hogy mi okozza. Egy másik program, aminek a neve YAT (Yet Another Clean).

Ezt hogyan tudom eltávolítani? A vezérlőpulton keresztül nem engedni. Rákattintok az eltávolításra és egyszerűen nem csinál semmit.

2016. máj. 12. 10:49
 3/5 A kérdező kommentje:
YAC* bocsánat.
2016. máj. 12. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a YAC rosszabb mint egy vírus...

Csökkentett módba tudod törölni.

2016. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És azt hogy tudom megcsinálni?

Ne haragudjatok, nem vagyok valami nagy infoguru.

2016. máj. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!