Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en licitet nyerni? Mi a...

Ebay-en licitet nyerni? Mi a titok? :D

Figyelt kérdés

olyan sok embernél látom/olvasom, hogy licitet nyert, és nevetséges, párszáz Ft-os összegekért vesz ezt-azt... nekem sosem sikerül :( a közeli lejáratú licitek már viszonylag magas áron vannak (terméktől függ, pl: egy telefontok 1900 Ft, annyit nem adnék már érte..), amik pedig alacsonyan, azok meg 2-3-4 napig tartanak, és mire ott tartunk, hogy lejár a licit, már ismét a "csillagos egekben" van az ára..

Mi a titok? :S :O


2016. máj. 12. 12:52
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Nagy számok törvénye. Ha nagyon sokra licitálsz, egy talán bejön.
2016. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2éve licitálok ebay-on,sokmindent nyertem.

Pl,kozmetikai termékek,headset,ékszerek,telotokok..ruhák,pénztárcák cipők..és 2000ft-nál többet egyiknél sem fizettem!

Mindig beállítom,h milyen terméket keresek,ott meg h hamarosan zárodó aukciók+ ingyen posta.!Rosszul csinálod szerintem,telo tokot is max 500ft-ért nyerek,legkevesebb az 25 ft volt!

2016. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!