Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be lehet úgy...

Facebookon be lehet úgy állítani, hogy csak a családtagjaim lássák pl. a születésnapomat?

Figyelt kérdés

Igazából már megtaláltam ezt a funkciót, és el is mentettem, majd a "megtekintés mint adott személy" funkcióval megnéztem, és akinek be van állítva az látja akinek nincs az nem.

Viszont nem annyira bízom a rendszerben.Nem szeretném ha nyilvános lenne, mert utálom,hogy folyamatosan jelentéktelen emberek gépiesen írjanak,hogy boldog szülinapot.

Csak a családtagokra vagyok kíváncsi, egyedül tőlük várok köszöntést, ezért csak őket állítottam be,hogy láthassák.

De akkor ez most olyan lesz,hogy a Pista reggel felmegy a facebookra, és semmi jelzés/értesítést nincs,hogy szülinapom van, de ha mondjuk anyukám felmegy, neki meg fogja jeleníteni?

Ez érdekelne.


2016. máj. 13. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb, ha senki nem látja. Akinek fontos vagy, az úgyis tudni fogja, hogy mikor van.

Egyébként a bizalmatlanság okát meg lehet tudni? Mármint nem az emberek, hanem a rendszer kapcsán.

2016. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sok számomra fontos embernek nem tudom fejből a szülinapját, avagy nem jut eszembe aznap, szóval én úgy gondolom ,hogy ez egy emlékeztető nekik is.

A rendszer iránti bizalmatlanságom meg nem tudom indokolni, "csak úgy".

2016. máj. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!