Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám még oldani?...

Hogyan tudnám még oldani? Hogy lehet meg oldani? A router kikapcsolásával minden hol meg szünik a házban az interent. ⬇⬇Bővebben lent ⬇⬇

Figyelt kérdés

Pontosabban az lenne a problèmám hogy kètszintes a lakás ès a földszinten van tesóm szobájába a router ès ő elèggè korán alszik el ès kikapcsolja a routert mert zavarja a világítása ès a kis zümmögő hangja meg èrtem mert engem is zavarna.viszont mèg nekem szüksègem lenne a netre Az a baj hogy nem lehet máshová el helyezni a routert

Az lenne a jó hogy router kikapcsolásakor is lenne internet kapcsolat pontosabban kábeles (vezetèkes)net.

Mert ha ki van kapcsolva az egèsz házban meg van szünve az internet se wifi se kábeles net nincs.

Nem tudom hogyan lehetne megoldani ezt a problèmát

Ehhez kèrnèk segítsèget

Aki ebben a tèmában otthonosan èrzi magát tudja ennek a működèsènek elvèt tapasztalatát

Sokat segítenètek vele

Ès előre is köszönöm az èpítő jellegű èrtelmes válaszaitokat



2016. máj. 13. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A ruter elé, mellé lehet tenni pl. könyveket, így eltakarják, és nem látható a minimális fénye. Az pedig nem igaz, hogy a zümmögése zavarja. Ugyanis nem zümmög. Ha igen, akkor valami baja van. Szal inkább egyezzetek meg. Bár lehet azért van így, hogy te is aludjál éjjel, és ne netezzél.
2016. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A mi routerünkben van párátlanító ès az zümmög

A kis led pislákolásokat pedig nagyon sok dologgal akartuk orvosolni le ragasztottuk

Papírt tettük oda stb-stb...de akkor a wifi jel lett nagyon gyenge ès nem vagyok tizenèves hogy jajj suliba kell menni reggel..:D :D :D :)

2016. máj. 13. 16:31
 3/4 anonim válasza:
Az sem igaz hogy nem zümmög, a kèrdező testvèrènek valószinű hogy olyan èrzèkeny a füle mint az enyèm. Èn is hallom hogy zümmög, de nem a router vagy a modem hanem a táp adaptere... A külső merevlemezemè ès a laptojainkè pl ciccereg, az elemtöltő meg nyüszít mint a mènkű... Szüleim ès tesóm ezeket a hangokat nem hallják, csak akkor ha fülükhöz nyomják, vagy sztetoszkóppal hallgatják, de èn mèterekről is hallom. De ami a legrosszabb hogy bele is tud fájdulni a fejem nemkicsit...
2016. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pontosan így van !

Olyan èrzèkeny a füle hogy minden kis hangot mèg tènyleg a leg kisebb hangot tisztán hall nekem nagyon kell koncentrálni hogy èn is meg halljam azokat a hangokat

2016. máj. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!