Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor unatkozom, senki nincs a neten?

Figyelt kérdés
Se az iwiw-en nem történik semmi, se emilt nem kapok, se az msn-en nem szól senki hozzám, se itt nincs új kérdés...
2007. nov. 13. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szép költői kérdést tettél fel :)


A válasz valahol abban rejlik, hogy a világ nem csak az iwiwről, e-mailről, msn-ről valamint a gyakorikerdesek.hu-ról szól. Ha unatkozol, vegyél le egy könyvet a polcról (remélem, hogy az még akad!!! :) ), menj el egyet sétálni, főzz-süss valamit, beszélgess a családoddal. Hidd el, nem az teszi az életet unalmassá, hogy nincs az iwiwen senki... Hanem te. Azáltal, hogy "leszűkíted" magad egy monitor elé.

2007. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tolcsed le a www.skype.hu ott jokat lehet dumalni beszelgetni !talalsz uj baratokat!szerintem erdekes!igaza van az elottem szolonak ,de ha te csakis a neten tudod elutni az idodet,olyan nagyon sok jo oldal van ami biztosan erdekel,csak keresni kell!

pl:www.gumicsizma.

hu,www.gazlap.hu ha erdekelnek a viragok nagyon jo kis oldalakat tudnek ajanlani,meg szerintem sokan!

sok sikert neked!!

2007. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
87%
Ez a kérdés egy tipikus netfüggő kérdése. Gondolkozz el ezen, és változtass, amíg nem késő.
2007. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem biztos, hogy netfüggőségről van szó. Azt írja,hgy amikor untakozik. Nálam is előfordul néha, hogy valamiért (általában egy "keményebb" bulizós isőszak után:-D) hogy nincs kedvem kimozdulni, mert fáradt vagyok, vagy vmi, de azért elbeszélgetnék valakivel. Olyankor naná, hogy sehol senki... ne rágd magad ezen, ez amolyan Murphy- törvény:-D
2007. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor én fórumozni szoktam az nlc-n vagy a baratikor.com-on. Persze csak ha nincs mit olvasnom. :) Újabban a chat.hu-ra kaptam rá, ott még a gonoszságot is ki lehet élni a perverz, élvhajhász hülyéken.
2007. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ide is érvényes, hogy alkotói, ne elszenvedői legyünk körülményeinknek. Ha valaki tartalmasan éli az életét, akkor sohasem unatkozik. Ha éppen kedvem szottyan valamelyik internet adta kommunikációs lehetőséget alkalmazni, mert épp ehhez van kedvem, akkor az index.hu fórumain mindig lehet mazsolázni, hozzászólni. A chat.hu-n hiperaktív élet zajlik a nap 24 órájában. Lehet csak simán szörfölni, ha érdeklődési területed van. Ha kimondottan a gép előtt akarsz időt tölteni, ezer lehetőség van, de csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy azért nem csak a net van a világon, nem szabad függővé válni.
2008. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!