Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszűnt regisztrációs email...

Megszűnt regisztrációs email cím Tumblr esetén?

Figyelt kérdés
Nagyjából 4-5 éve regisztráltam Tumblr-re, az akkori email címemmel, ami azóta elévült, és nem tudok belépni. Ma bejelentkezésnél a Tumblr azt írta ki, hogy itt az ideje megváltoztatni a jelszavam, és a linket a regisztrációs emailre küldték el, amit ugye így nem tudok megnézni, ezáltal Tumblr-re sem tudok belépni. Nincs valami alternatíva arra, hogy ezt valahogy meg tudjam oldani? Elég fontos lenne. :(

2016. máj. 14. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nincs.
2016. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg nem állítottál be másodlagos e-mail címet? (Bár fogalmam sincs, Tumblr-nél lehet-e)
2016. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hát, lehet hogy már késve. de nekem is ez volt nemrég, régen használtam azt az akkori, emailem, azt hittem hogy már nem él,

de végül is sikerült újra "használhatóvá" tenni, vagy hogy írjam. a citromail engedte, nem tudom a többin meg lehet-e csinálni :/ ott egyszerűen csak ki kellett tölteni egy újra regisztrálós kérdőívet és már bent is voltam a régiben.

2016. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!