Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kerülhetem el a copyrig...

BrekiX kérdése:

Hogyan kerülhetem el a copyright általi videók letiltását?

Figyelt kérdés

Csináltam feliratot egy zenéhez (Taylor Swift-New Romantics),és fel szeretném tölteni YouTubera. Az a gond,hogy copyright miatt a Youtube letiltja a videót.

Hogyan küszöbölhetném ezt ki? Esetleg valami Sony Vegasos trükk?


2016. máj. 15. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

ne töltsd fel

probléma megoldva

2016. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem,nincs megoldva a probléma.

Angol órára kéne,és csak Youtube linket fogad el.

Szóval kérlek normális választ írjatok.

2016. máj. 15. 17:31
 3/7 Trevor. ***** válasza:
Kicsit remixelni kéne a zenét, hogy a youtube ne ismerje fel.
2016. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Gondolom úgy is jó a "remix",ha néhány helyről kivágok egy részt,máshova meg beillesztem?

2016. máj. 15. 20:56
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Sajnos nem. A youtube egy zenét nem az egész alapján ismer fel (ha ismered a Shazam vagy Soundhound nevű zenekereső programokat, akkor tudhatod, hogy azokkal sem kell végigjátszatnod az egész számot, hogy kiírja az előadóját és címét), hanem akár pár másodperces részlet alapján is beazonosítja. Ezért kéne pl. folyamatos dobot rárakni vagy kicsit felgyorsítani stb.
2016. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a leírásba odarakod az eredeti videó linkjét (azt a videó linket amelyikről leszedted a zenét), akkor fenthagyja.


Feltöltéskor én mindig megadom kommentben a zene címét, meg beállítom néha hogy CreativeCommons licenszel van, és akkor nincs probléma.

2016. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Töröld a hangsávot aztán jónapot. De azt hiszem van is olyan opció youtubeon, hogy a hangsávot kiszedetni vele feltöltés után.
2016. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!