Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7-et telepítettem de...

Windows 7-et telepítettem de nincs wifi/net. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Újra tettem a w7-et, de nincs net. Van wifim is meg nrmális hálózatom az asztali gépen.

Ezen kívül van egy partition wizard 7.6 boot cd-m hozzá, ami nem tudom szükséges-e, de beteszem de nem futtat semmit.

Van egy "kiegészítő"(?) cd-m a windowson, az bead pár menüpontot ami a nettel kapcsolatos. (Otthoni hálózat beálíltása) Mikor beakarom állítani ezt írja ki:

""a számítógép néhány hálózati hardvere le van választva hiba. Folytatás előtt vagy csatlakoztatnia kell az összes hardvert vagy be kell jelölnie a következő lehetőségeket: "A nem csatlakoztatottt hálózati hardverek figyelmen kívül hagyása"."

Pedig nincs semmi leválasztva.

Mia megoldás?



2016. máj. 16. 16:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

bocs, az első sorhoz: szóval a laptopon tettem újra,

az asztali gépen van net, csak ahoz van minden bekötve

2016. máj. 16. 16:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel a wifi drivert.
2016. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dongaben ***** válasza:
A Laptop gyártó honlapjáról a pontos típus, és Op. rendszernek megfelelő drivereket le kell tölteni az asztali gépre. Egy pendrive segítségével áttenni a Laptopra, és ott telepíteni.
2016. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2+1

Tudod, kedves kérdező, akkor tudnánk igazán segíteni, ha leírnád a laptop nevét, szériaszámát stb. PONTOSAN, ne csak annyit PL: Lenovo G50, mert ebből még nem tudunk meg semmit.

Másrészt pedig, mikor felraksz egy op.renszert alap dolog, hogy felrakod a szükséges drivereket.

2016. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sőt még az a legjobb ha ide linkeled.
2016. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de nincs semmi telepítő a wifihez! Korábban jó volt!

Asus X55A típusú, a többit nem tudom

2016. máj. 16. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:

DE IGEN VAN!

Innen töltsd le. Válaszd ki az operációs rendszert, ott van egy olyan fül, hogy Wireless. A 4 közül valamelyik jó.

Hogy melyik? Azt az eszközkezelő azonnal megmondja, hanem pedig próbálgass.

[link]

2016. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dongaben ***** válasza:

Talán innen:

[link]

Azt azért tudni kellene, hogy hány bites a rendszer. (És az asztali gépen keresztül intézni...)

2016. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha Atheros akkor azt kell, ha Foxconn, akkor azt.
2016. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösz a linkeket, de így sok a választék. Hol lehet megnézni a többi adatot a gépnek, hogy pontosan tudjam mit kell letölteni?
2016. máj. 16. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!