Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak szerintem borzalmasak az...

Csak szerintem borzalmasak az ilyen és ehhez hasonló, , paródia, , videók? Szánalmasnak tartom őket!

Figyelt kérdés

Olyan mint pl. ez,vagy a csatornán az összes többi


https://www.youtube.com/watch?v=QGkjXM7oiuo


hogy csak bevág néhány zenét meg hangot és akkor ő a humorherold.Csak engem irritálnak nagyon ezek a videók?Bár a feliratkozók és a megtekintések :) számából ítélve másnak sem tetszik.



2016. máj. 17. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy megosztod ezt velünk, annál több megtekintése lesz te szerencsétlen. Ha nem tetszik, ne oszd meg aztán had örüljön magának.
2016. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az emberek szeretik ha egyet értenek velük, jó érzéssel tölti el őket hogy elfogadottak a nézeteik gondolom erre vágysz.. én nem, nem nézem meg a videót de általában a szarra van kereslet csak sok legyen.. a kisgyerekeket minden szórakoztatja..
2016. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem retekjo, en vagy 10x szarra rohogtem magam rajta.
2016. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!