Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet az, ha egy bizonyo...

Mitől lehet az, ha egy bizonyos személynek nem tudok üzenetet küldeni a Facebookon?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell elképzelni, hogy az illető tud nekem üzenetet küldeni, viszont ha én próbálok neki válaszolni, akkor nem küldi el az üzenetet. Tegnap azt írta ki a rendszer, hogy "Az üzenetet nem sikerült elküldeni", de most viszont már azt írja ki, hogy "Ő jelenleg nem kapja meg az üzeneteidet".

E mellett bárkinek tudok üzenetet küldeni, csak ennek az egyetlen személynek nem. És egyébként neki sincs ötlete, hogy pont nála mégis miért nem működik a dolog.


Valami ötlet?



2016. máj. 18. 16:56
 1/1 anonim válasza:
Nem lehet, hogy letiltott téged? Általában akkor szokta ilyen üzenet fogadni a felhasználókat. Ha ez a helyzet, akkor visszaveszi a tiltást (rámegy az emberre-> jobb felső sarok "i" betű kicsit-> lejjebb teker kell ott lennie egy olyannak, hogy letiltás-> arra rányom-> "az össze üzenet letiltása" mellett elhúzza a csúszkát, hogy az szürke színű legyen és annak kell benne lennie, hogy "ki". Ez a telefonos eljárás). Erre gondolok, hogy ez lehet a gond. Remélem tudtam segíteni! :)
2016. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!