Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kijelentkezni a...

Hogyan lehet kijelentkezni a Skye-ról, ha nem vagy bejelentkezve?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy be voltam jelentkezve, frissítettem, majd amikor újra indult, kérte a jelszót, és amikor beírtam, azt írta ki, hogy be vagyok jelentkezve és előbb lépjek ki. Viszont a Skype kezdőlapon a bejelentkezési ikon jelenik meg amikor bekapcsolom a lap top-ot. Hol kell kijelentkezni, mert így nem lehet használni? Se ki se bejelentkezve nem vagyok, vagy ki is be is.

Nem tudom mitévő legyek.

Amennyiben segítesz, előre is köszönöm.



2016. máj. 18. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
töröld le és telepítsd fel újra
2016. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:
Előbb próbáld ki hogy szabályosan bejelentkezel, és utána ki. Valószínűeg ellentmondásos a szerveren érvényes adat és a te gépeden erről szóló cookie.
2016. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak, már ki töröltem és újratelepítettem, de ugyanaz a mese.

Második, az a baj, hogy nem tudom hogyan lehet kijelentkezni. Nincs mire klikkelni.

Köszi a válaszokat.

2016. máj. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!