Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Upc wifree felhasználó azonosí...

Upc wifree felhasználó azonosítási probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Regisztáltam a my Upcn, bekapcsoltam a wifreet, beállítottam jelszót, ki is írta, hogy sikerült, modem ujra fog indulni pár percen belül. Ez valószínűleg nem történt meg. Később a városban próbáltam csatlakozni wifree hálózatra a upc oldalán feltüntetett megadandó adatok segítségével, minden wifree határozatra felhasználó azonosítási problémát ír. Tud ebben valaki segíteni, hogy én rontok el valamit, vagy ez az egész csak reklámfogás lenne? Előre is köszönöm.

2016. máj. 19. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem az otthoni upc modemen múlik. Kellet várnod pár napot a upc wifree bekapcsolása és aközött hogy emailben küldtek egy azonosítót és jelszót?
2016. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!