Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki birtokaba kerul egy...

Pixi22 kérdése:

Ha valaki birtokaba kerul egy lista egy internetes program segitsegevel hogy kinek mi a felhasznaloja es jelszava egy jatekhoz az mivel buntetendo?

Figyelt kérdés
Az illeto nem hasznalta fel ugy dontott es megszabadult tole

2016. máj. 22. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencséje van, mert ezért 2 év kényszermunka várt volna rá.
2016. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És utolag nem tornek ra a TEK-esek? Ugy olvastam mar azzal szabalysertes tortenik hogy alkalmaz egy olyan programot aminek segitsegevel szemelyes infohoz jut,
2016. máj. 22. 19:45
 3/4 anonim válasza:

Addig míg nem használtad fel az infót addig igazából semmi hisz nem tudódott ki a dolog. Akkor lennél pácban ha az a másik illető rájött volna hogy matatsz a karijában, és a rendőrséghez fordul. Bár mondjuk annyira nem hiszem hogy ilyeIgazából ilyenesetekkel foglalkoznának. De a fene se tudja.


Amúgy komolyan nem értem mi értelme van egyáltalán valaki más játék fiókját feltörni?

Irigy vagy?

Te llusta vagy ugyanolyan csinálni?

Kiváncsi lennék a válaszodra.

2016. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehuzott engem mert csere ajanlat folyt es en adtam eloszor, o meg kozbe meggondolta magat, nem adta odta amit megbeszeltunk slusz amit en adtam azt se adta vissza, es erre lett volna jo hogy 1, vissza szerezzem 2, megszivassam de aztan meggondoltam magam nem er ennyit
2016. máj. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!