Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek milyen tapasztalatai...

Sutikecske kérdése:

Kinek milyen tapasztalatai vannak a MindigTv Extra Internettel?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom hogy jó lenne bekkönteti mert a jelenlegi t-home nagyon kevés azzal (a jegyzem meg mindig stabil) az 1 mb/sec-ével. Még azon is gondolkodom hogy akkor netS-ről átváltanánk netM-re csak attól félek hogy hiába 20 mb/sec de abban az esetben is a garantált 1mb/sec és akkor egy kicsit átverve érezném magam hogy előfizetünk a "drágább" csomagra de semmit se kaptunk (tapasztalatból mondhatom hogy a netmániaS-nél 1.4-mb nél még nem nagyon ugrott feljebb torrent-nél amivel persze csak saját legális fájlokat töltök le ;) pedig ott van az a bizonyos 10 mb/sec a netspeed szerint is)

2016. máj. 22. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség lenne internetnek mindig tv-t választani , szerintem még a tévézéshez is gyenge...

UPC 120mbit/sec , vagy 250 mbit/sec -esek a legjobbak , csak a gép konfigurációjának is bírnia kell , én egy GTX 980 TI-vel nem panaszkodom....

Vagy a Digi 1000mbit/seces , de azt nem érdemes neked , mert ahhoz olyan high end pc kellene mint az enyém hogy bírja , vagy jobb......

2016. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kerülendő szolgáltatók: Invitel, MindigTV.

Árak magasak, szolgáltatásuk minősége alacsony.

2016. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Út közben meg rájöttem hogy a megabit és a megabyte között van egy 8-as váltószám (1 megabyte=8 megabit) tehát az ég-"egyatta" gondom sincs a nettel és 100%-on teljesít most már csak átmegyünk a nagyobb csomagra. (mert kisvárosban/nagyfaluban) Sajnos se a Upc ,se a Digi nem vezet be netet csak a t-home. De eddig semmi bajunk se volt vele ,szerintem ezután se lesz :)
2016. máj. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!