Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailon rengeteg spamet...

Freemailon rengeteg spamet kapok. Mit lehet tenni? Gmail jobban szűri a spameket?

Figyelt kérdés

citromailom volt évekig.de rengeteg hírlevelet kaptam, ezért csináltam egy freemailt is.

esküszöm nem adtam meg sehol az e-mail címem,csak a hivatalos helyeken. mégis egyik napról a másikra elkezdtek özönleni a spamek. hiába megyek rá mindegyikre,hogy leiratkozok, nem ér semmit.. hiába jelzem spamnek,ugyanúgy jönnek tovább.

már van egy olyan érzésem,hogy a freemail nem is akarja spamnek rakni,mert kapnak utána jutalékot ha a sima fiókba megy..nem tudom..de nagyon idegesítő,hogy 10-20 reklámot kapok naponta.

ráadásul most jöttem rá,hogy egy fontos levelemet meg spamnek rakott automatikusan.. -.-

mit lehetne tenni?

a gmail jobb? ott sikerül kiválogatniuk a spameket?

mert nagyon unom már a 100. pénisznövelős levelet.



#spam #hírlevél #idegesítő #eléglegyenmár
2016. máj. 23. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom, mi a rossebnek használ még akárki ilyen citromail meg freemail szintű szarokat, amikor ott a gmail.
2016. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helló,


Felejtsd el egy életre a freemailt, mert egy hulladék, akárcsak a citromail, indamail, vipmail és társai...


Csakis gmail.com-ot használj és egy életre megszabadulsz a levélszeméttől!


Max akkor látod, ha szándékosan benézel a spam mappába...


(De nehogy gmail.hu-t használj, mert az nem azonos a Google gmail.com-jával...)

2016. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm.

a citromailomat még 2006-ban csináltam.a freemailt 2014-ben. egy ideig jó is volt ,de azóta rengeteg a spam.

akkor csinálok gmailt.

2016. máj. 24. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!