Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome mellé szeretné...

A google chrome mellé szeretnék egy másik böngészőt (az internet exploreren kívűl) Mit ajaánlotok? Több lent:

Figyelt kérdés

Na igen tehát egy másik böngészőt és mit ajánlotok? Mozilla firefox/Opera? (ezen a 2-n gondolkodom)

Előre is köszönöm!



2016. máj. 23. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
És ezen mit kell gondolkodni ? Letöltöd, kipróbálod, és amelyik jobban tetszik az megtartod.
2016. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag Oprerát!

Én már ezt használom több, mint 1 éve!

A Chrome-ot kitöröltem.

2016. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Operát
2016. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pale Moon, ami tulajdonképpen egy Firefox, csak azzal ellentétben, ez normálisan működik.
2016. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

Én most jelenleg pontosan ilyen helyzetben vagyok, keresem az ultimate browsert. A jelöltek:

- Edge, ami alapból a rendszer része

- Chrome, a Google szolgáltatásaihoz

- Opera, mert már 10 éve megszoktam

- Vivaldi, mert ez lehet az új Opera

- UC Browser, mert mobilon nagyon bevált és a PC-s portja is tartalmaz igen sok jól használható kényelmi funkciót

Emellett természetesen van még kismillió nagyon jól használható böngi, kinek mi áll kézre...

2016. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az általad említettek közül a 2.
2016. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4: Vagy Iceweasel.


Opera & chrome között vajmi kevés különbség van , inkább a vivaldit ajánlanám , bár fiatal projekt még , szóval lehet benne 1-2 bug.

2016. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!