Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Halott PC után hogyan tudom...

Halott PC után hogyan tudom újra seed -elni a torrenteket?

Figyelt kérdés

Pár napja tönkrement a pc-m alaplapja. ncore-ról szoktam letölteni, mindent külső HDD-re mentek. Most van 14 hit n run-olt torrentem. Mit csináljak? Ha nem tudom vissza tölteni őket júni 1-ig tuti hogy kidobnak az oldalról. :/

Valahogy meg kéne oldani h a letöltött dolgokat tudjam seed -elni. Köszi előre :)



2016. máj. 24. 00:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Van pármeghívottam. Ha ők fizetnek a VIP tagságért, akkor nem nézik el nekem a hit n run-olt torrenteim? Ilyesmit mondtak nekem.
2016. máj. 24. 00:14
 2/7 meszike91 ***** válasza:

Most premium tag vagy? (van sör ikon a neved mellett)


Ha nem vagy az akkor a legegyszerűbb ha egy másik gépre letöltöd és ott seedeled vissza. Vagy veszel premiumot.

2016. máj. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok prémium tag. Akkor letöltöm és seedelem Újra. Rendben. Köszi a segítséget!
2016. máj. 24. 00:47
 4/7 Dongaben ***** válasza:
100%
Ha a letöltött anyag meg van egy külső vinyón, akkor azt csak be kell másolni a másik gépen a feltöltő mappába. Elég, csak a torrent fájlokat leszedni, és elindítani seedre...
2016. máj. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
letoltod a .torrent fajlokat amik hitrunba vannak es elinditod, megmutatod neki hol az adott anyag (marmint melyim mappaba) es megcsak ellwnoriztetni se muszaj ha nem szoktal modositani rajta.. akkor ellenorzes kihagyasa es seed
2016. máj. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szépen megvárod míg banolnak és kérsz vkitől egy meghívót vagy egy másik gépre letöltöd az összes torrenten majd kiseedeled.
2016. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szépen töltöm már vissza őket! Köszi a segítséget :)
2016. máj. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!