Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne visszahozni a...

Hogyan lehetne visszahozni a kitörölt beszélgetéssel együtt a képeket amik a beszélgetésben voltak benne?

Figyelt kérdés
tudom hogy hülyén tettem fel a kérdést,de magamnak küldtem el a képeket tehát ugye magamnak írtam,de feltörték a facem és kitörölték az összes beszélgetést amit magamnak írtam azt is és most a képeim is elvesztek vele együtt :( erre van valami megoldás esetleg? valaki tud segíteni? :( tudom hülye voltam h nem a gépemre raktam fel hanem magamnak küldtem el,de gyorsan kellett a telómra a hely és koliban voltam és csak elküldtem magamnak és kész...és msot sok emlék elveszett és nagyon boldog lennék ha valahogy visszakapnám őket :( az e-mail fiókomba meg nem tudok belépni :(

2016. máj. 24. 14:23
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nincs rá mód.
2016. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nincs ra semmi fele megoldas, maximum elviszed egy szakertohoz! 😞
2016. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen már szerintem az lesz belőle azért köszönöm szépen hálás vagyok :(
2016. máj. 24. 15:23
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
Esetleg egy "eső után köpönyeg" próbálkozás lehet. Ha a telefonban memóriakártyán voltak a képek, érdemes lenne megpróbálni valamelyik törölt fájl visszaállítóval ( pl. Recuva) átnézetni a kártyát. Hátha talál olyanokat, ami még nem lett felülírva.
2016. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!