Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook chat mi alapján...

A facebook chat mi alapján jeleníti meg felül jobb oldalt az embereket? Olyat miért, akivel nem is beszélek már?

Figyelt kérdés

Be van kapcsolva a chatem, és legtöbbször azok az ismerősök vannak ott, akikkel napi szinten beszélek, vagy gyakran, vagy az elmúlt időben beszéltünk, esetleg akik nagyon aktívak (sok képet tesznek fel, megosztanak mindent).

Mostanában viszont megjelenít egy olyan egyént, akivel hónapok óta nem beszéltem (előtte se kiemelkedően sokat), az adatlapját se nézegettem, ráadásul kb semmit se oszt meg, szóval nem is aktív. Furcsállom a dolgot nagyon (főleg, hogy ez egy olyan srác, akivel egyszer randiztam, de utána megmondta, hogy nem akarna tőlem semmit).


Kérdés, hogy mi alapján kerülnek oda az ismerősök akkor? :)



2016. máj. 27. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!