Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltem az Ali Expressről...

Rendeltem az Ali Expressről egy melltartót (nem olcsót), az áru nem érkezett meg és nem akarja az eladó visszatéríteni az árát. Kivel vegyem fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szóval írtam neki számtalanszor, azt mondta küld helyette másikat, az sem érkezett meg. Az a baj, hogy az Ali Expresshez nem vagyok egy lángész. Az Ebay-en tudom hogy kell a staff-al felvenni a kapcsolatot. Ha valaki segítene, hogy tudnám ezen a s***fejen kívül egy Ali Express-es Staffal felvenni a kapcsolatot, hogy megkapjam a Refund-ot, megköszönném!!!!!

2016. máj. 28. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Aliexpressen is van biztosítás, mint ebayen. A rendelésedet nyisd meg az Aliexpressen és olyan gombot keress, hogy "Despute"
2016. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és siess mert rendeléstől számított 45 napon belül lehet csak reklamálni!
2016. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na közben megnéztem. Ha be vagy lépve menj a rendeléseid közé: [link]

Ott lesznek, hogy mit rendeltél és az "Open dispute" al tudsz reklamálni. Hogy ott mint, hogy, nem tudom, hál isten eddig mindig megkaptam. Amúgy "Track order" gomb is, az a nyomonkövetés, ott ki kéne írnia, hogy épp merre jár a csomagod. Track számra rákerestél a posta oldalán?

2016. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt én mind tudom, open dispute, megcsináltam.....de a hülye eladó csak mellébeszélt! Aztán azt mondta, hogy küld nekem egy másikat. az sem érkezett meg. És mindez időn belül volt. Jól átb**tt. Ezért kérdeztem, hogy van-e valami chat vagy közvetlen hozzáférés a staffhoz, hogy be tudjam jelenti. Én mindent időben és úgy csináltam ahogy kellett. De a szemétláda már le is törölte a hirdetését! Mivel nekem nagy mellem van, nem tudok akármilyen melltartót venni magamnak, így csak ő jöhetett szóba. Sajnos.
2016. máj. 28. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Fent jobb oldalon keress olyan legördülő menűt,hogy segítség, vagy valami ilyesmi. Ott tudsz panaszt tenni..
2016. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
melltartót? HA NŐ VAGY MEGKAPHATOM MELLED TEJÉT?
2016. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, gyere.............szopd ki szárazra-
2016. máj. 29. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Soha semmilyen kínaitól ne fogadd el az újraküldést. Azt csak azért teszik, hogy hátha kifutsz a határidőből míg várod az újat.

Itt van hogy kell Claim ra átalakítani a disputeot.


[link]

2016. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!