Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan oldal ahol lehet...

Van olyan oldal ahol lehet ismerkedni kövérkés/kövér csajokkal?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint az életben sokuk elég visszahúzódó és neten jobban megnyílnak. Olyan oldalra gondolok amit sokan olvasnak, társkeresőkben nem nagyon látni fiatalokat. XD

Ha valaki tud segíteni írjon pls!



2016. máj. 28. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon bejönnek a 80-100kg körüli csajok. A többi fiúnak meg meghagyom a véknyakat. :D (20/f)

És komoly válaszokat légy szíves!

2016. máj. 28. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:

számítástechnika kategória?:DDDD

egyébként szerintem tinderezz.nem konkrétan ez amit írtál,de aki tetszik azt lájkolod,aki nem azt nem.

el lehet vele lenni,mondjuk nekem idáig semmi komoly nem volt:D de unaloműzésnek megteszi.

2016. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hominida ***** válasza:
67%
Összehozzalak a feleségemmel? :-D
2016. máj. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha jó csaj. :D
2016. máj. 29. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb társkereső oldalon lehet szűrni testalkatra, súlyra és a közvélekedés miatt esélyes lehet, hogy a kövérebb lányok kevesebb érdeklődést (és talán kevesebb bunkó beszólást is) kapnak, így taán még nyitottabbak is, mint a többiek
2016. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem akarok ismerkedni!!, de megkérdezhetem, hogy te milyen magasságú, és testalkatú fiú vagy? csak érdekelne.
2016. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!