Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha ncore-on előfizetek prémium...

Ha ncore-on előfizetek prémium tagságra, akkor nem kell seedelnem?

Figyelt kérdés
Azt gyk-n, hogy csak 20-ra változik a hit'n'runolható torrentjeim száma, de miután előfizettem, azt írja a hit'n'runolható torrentek számánál, hogy inf. Ez nem lehet, hogy az infinite rövidítése, és nem kell seedelni?:D

2016. máj. 29. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Ha ezt írja, nem kell seedelni. Ugyanakkor a torrentezést megöli, mert te csak úgy tudsz letölteni hogy valaki seedel. Ha te fizethetsz és fizetsz azért hogy ne kelljen visszatöltened, azzal a többi felhasználót szívatod meg mert nem tartod életben a torrentet.


Ha ez az arány átfordulna, akkor az oldal meghalna, hiszen feltöltők nélkül letölteni sem lehet majd.


Illetve eleve hülyeség azért fizetni hogy ne kelljen feltöltened, miközben csak a gépedet kellene kb napi 1 órát futtatni, és ingyen teljesíted a szabályokat.

2016. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, csak amilyen buta kezdő vagyok, máig ezt nem tudtam, és van 32 vissza nem seedelt torrentem, amiért hónap végén felfüggesztené a letöltésem. De így lesz akkor időm szépen visszatöltögetni mindent :)

Nagyon köszönöm a választ!

2016. máj. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!