Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A chat.hu-n miért lépnek ki...

A chat.hu-n miért lépnek ki egyesek válasz nélkül, ha privát üzenetet írok nekik?

Figyelt kérdés

Fura, hogy írok valakinek, és pár másodperc múlva minden szó nélkül bezárja. Illedelmesen szoktam köszönni, nem írok szexuális dolgokat (talán pont ez a baj?).

Megértem, ha valaki épp nem ér rá vagy valami, de ehhez képest viszonylag gyakori ez.

Van adatlap, oda is ki lehet írni, hogy kivel óhajt valaki beszélgetni, kivel nem, de ott sincs ilyenre utalás. Másrészt beállítható, hogy ne lehessen ráírni, ha nem ér rá, de ezt sem.

Vannak olyanok is, akikkel nagyon jól el lehet beszélgetni, ők a ritkábbak.


Egyszerűen nem értem, az ilyenek minek járnak chatre, minek van beállítva, hogy írni lehet nekik. Lehet, én vagyok túl humánus, de én mindenképp visszaírnék, hogy bocs, most nem jó, vagy valami.


A másik kedvencem, hogy meghatározzák az adatlapon, milyen kérdésekkel ne zavarja őket senki, mert akkor tiltják. Most sem a szexuálisra gondolok, az indokolt is lenne. De ha "hogy vagy?" és hasonló kérdésektől is falra másznak, akkor... Valahol el kell kezdeni a beszélgetést, és akikkel sokat beszélgetek, velük is talán a "hogy vagy"-gyal kezdtük.



2016. máj. 29. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem ez életem legnagyobb problémája, mielőtt ezt mondja valaki. Egyszerűen érdekelne a válasz ezekre a kérdésekre, mert tényleg nem tudom megfejteni.
2016. máj. 29. 23:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam én is hasonló chates oldalakat és az a tapasztalatom, hogy nyomorék emberek járnak oda... Már nem is fogok hasonlókra felmenni többet.
2016. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert az oda irkáló emberek 99,99%a egy baromállat! Nemtől, kortól függetlenül.
2016. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne használd azt az oldalt, nagy kamu az egész.
2016. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A "chat"-es oldalak régebben nagyon jók voltak, akkor amikor még csak itt-ott volt valakinek netje, és nem szabadult rá minden retardált állat, aki a Google kereső segítségével mindentudó polihisztornak képzeli magát... :-)


Szóval nem a chat-es oldalakkal van a baj, mert ennyi erővel kijelenthetném, hogy facebook-ja is csak a szellemileg visszamaradott, beteges énképpel rendelkező b@lf@s.zoknak van... :-)


Tehát a társadalom egy olyan visszafordíthatatlan, erkölcsi és szellemi válságban tobzódik, hogy azt leírni is fáj!


(...és a chat jól visszaadja, hogy kb az emberek hány százalékával érdemes valamit is kezdeni (a való világban is ígyvan), nos ez a százalék csökken, erőssen csökken...)

2016. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szóval ilyen egyszerű lenne a válasz... Köszönöm, aki írt.


Azért sem értem, mert eleve plusz oldalt meg kell nyitni, ott kell belépve lenni a chaten, de ha valaki nem használja, akkor ennek mi értelme?


Érdekes, h olyanok nem írtak választ eddig, akik bezárják az oldalt, ha rájuk írnak chaten, tőlük is érdeklne válasz.

2016. máj. 30. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell plusz oldal, sőt oldal sem.


Töltsd le a zelim chatet, teljesen kompatibilis a chat.hu-val, telepíteni nem kell csak a parancsfájlt elindítod és már kéri a felhasználóneved és jelszavad amit a chat.hu-hoz regisztráltál. Belépsz és csevegsz, nincs nyitva böngésző. :)


De a legjobb az, ha elkerülöd az ilyen oldalt, mert anno 2008-2010 környékén tényleg nagyon jó volt, esténként 2600-3300 ember is fent volt akár, csomó fiatal és idős, most már csak üldözési mániával és depresszióval küszködő elmebetegek vannak ott, akiknek akkora arcuk van hogy magukkal sem állnak szóba, hát még veled?


Illetve azért zárják még be a beszélgetést veled, mert attól hogy nem kezded úgy hogy "szia dugunk? szia chatsex? szia mizu, megnézed ahogy kiverem?", attól még a szia után 5 perc után rátérhetsz a "van barátod? szűz vagy?"-ra. Csak akkor kérdezem én, ha mindenkit így x-elnek akkor már csak az az 1 válasz lehet hogy

1. a lányok csak lányokkal akarnak beszélgetni

2. csak közös chat szobákban, semleges dolgokról szeretnének beszélgetni

3. [MÁR NEM AKTUÁLIS] régebben sokan chaten tartották külföldi ismerősükkel a kapcsolatot, hisz nem volt facebook chat, ez meg így nagyon egyszerű volt

2016. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eléggé egybehangzóak a válaszaitok.


"2. csak közös chat szobákban, semleges dolgokról szeretnének beszélgetni "

Valamelyikük pedig egy szobába sincs belépve, tehát ez is kizárt. De tudom, vannak konferenciaszobák, és ha abban van valaki, azt nem látom.

2016. máj. 31. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!