Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik YouTube partnert...

Melyik YouTube partnert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

-Intézze helyettem az adót, ha ez adóköteles az országomban

-Fizessen ha kell havonta.

-A szerződést későbbiekben lehessen felbontani.

-Maximum legalább 50% vonjon le a pénzemből.

-Akár 10 000 feliratkohóval is engedjen csatlakozni.

(Persze ez nem fontos, majd várok...)

-Legyen felhasználó barát, amennyire csak lehet.



2016. jún. 3. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
:) Na viccelj már !
2016. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Special Effects
2016. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Inkább munkát keress te szerencsétlen.
2016. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.Gratulálok, az olyan emberekből amilyen te is vagy lesznek a kormány rabszolgái. Mégis honnan veszed hogy nincs munkám? Valószínűleg neked nem jönne jól az a+ 50-100 ezer ft évente amit a hobbidból keresel. Persze mit várunk egy olyantól akit valószínűleg a szülei pénzeltek, és fizettek be egyetemre :") Persze ez csak feltételezés, de valószínűleg 10 szer annyit keresel mint én szegény vajdasági, alul fizetett rabszolga aki 30 ezer forintért kénytelen órákig dolgozni akár esik akár nem, de mind1
2016. jún. 3. 08:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Először is, ebből nem fogsz meggazdagodni. A múltkor mutatta az egyik, kb. 150.000 feliratkozóval rendelkező magyar videós, hogy na, megjött a havi csekk, 32 dollár (és állítólag ő egy nagyon jó partnercégnél van). Másodszor pedig, nem létezik olyan cég (hacsak nem könyvelő), aki helyetted fog kínlódni az adóbevallásoddal.
2016. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mennyit fizet a YT, sajnos a magyar nézőkért nagyon keveset adnak, a reklámok miatt. Viszont nem is akartam meggazdagodni, hobbiból animálgatok, és bár kevés de nekem az az évi 50 000 ft is elég lenne. Sajnos rá vagyok szorulva erre is. Na meg ha úgyis hobbi és szeretem csinálni, miért ne tehetném zsebre ami jár? A munkámból úgyis csak annyit keresek ami kimegy a számlára, kajára. Igy talán vehetnénk 1 pár + cuccot magamnak, másnak kevés de nekem bőven elég.


Mellesleg nem akarom ez miatt is bajba kerülni, és az egyik ismerősöm említette meg hoyg a cégek vállalják ezeket.

2016. jún. 3. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez így nem igaz. Sőt ! 32 dollár ? Ugyan már.

Én csak magamból tudok kiindulni. 2500 feliratkozóval, és néhány ezres megtekintés mellett havi 7-8 ezer azért összejön.

150 e. feliratkozó számmal, és jó megtekintési mutatók mellett egy minimálbért azért össze lehet videózgatni.

Viszont a többi amit kérsz az irreális.

Az Adsense-t ajánlom, mert megbízható. Habár nem ad annyit.

2016. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nos sajnos csak az a problémám hogy Szerbiai vagyok, és hiába kerestem fel az itten adóhivatalt, választ nem kapok. Így azt se tudom hogy adó köteles-e ez az országomban. Ás azt se tudom hogyan kell ezt bevallani.
2016. jún. 3. 09:45
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, bocsesz a bunkó hozzászólásért, így visszanézve nem tudom miből jött le az hogy nincs munkád. :D Egyébként te is mellélőttél kérdező. :P
2016. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond, én se gondoltam komolyan csak hirtelen felkaptam vizet. Meg hát inkább alkotok közönségnek valamit ami értéket képvisel, mint egy zsugori valakinek dolgozzak életem végéig, aki alul fizet, és meglop XD Persze csak saját tapasztalatok beszélnek, ettől másnak még lehet rendes munkahelye :P
2016. jún. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!