Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a facebookon, hogy ne tudjanak vissza venni egy csoportos beszélgetésbe?

Figyelt kérdés
Bevettek egy csoportos beszélgetésbe, de akárhányszor kilépek vissza vesznek. Már sokszor szóltam, hogy nem szeretnék benne lenni, de valaki mindig vissza vesz. Lenémítottam az értesítéseket, de engem akkor is zavar, hogy benne vagyok. Mit tegyek, hogy ne tudjanak vissza venni?

#kilépés #Facebook #csoportos beszélgetés #értesítések lenémítása
2016. jún. 6. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg, hogy kilepsz a facebookbol, es felhivod telefonon azt, akivel beszelni szeretnel? Vagy meglatogatod? Vagy kimesz futni? Vagy osszepakolod es elviszed vegre valami jotekonysagi helyre a ket eve kinott ruhaidat es utana rendet raksz a konyhaban is?

Sot, ha torlod a profilodat, megtobb, meg erdekesebb dolgot tudsz csinalni :)

[link]

2016. jún. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 +1


Esetleg ha mérhetetlen módon szükséged van a facebookra, akkor trollkodd szét a beszélgetést. Nem fognak visszavenni. :)

2016. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!