Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám állandósítani...

Hogyan tudnám állandósítani az intetnetcsatlakozást bluetooth-on keresztül?

Figyelt kérdés

Valami gond van a géppel, mert egy wifi adaptert sem ismer fel, bluetooth megosztás telefonról viszont működik.

Csak az a gond, hogy magától szétkapcsol a rendszer egy 5-10 perc után. Pedig telefonon be van állítva, hogy soha ne kapcsoljon ki a bluetooth. Egyébként a bluetooth nem kapcsol ki a telefonon, csak a megosztás. Miért? Azt hogyan kell "állandósítani"?

(Otthon nem kötik be a vezetékes netet, mert messze van az oszlop. Maradt a mobilnet. A szerződéshez ilyen kis mobil hotspotot adtak, nem modemet. Mivel wifi adaptert nem ismeri fel, ezért betettem a telefonba a sim kártyát, mivel dual simes, így simán jó. A kis bluetooth adaptert felraktam a gépre, a telefonon meg nyomtam egy bluetooth internetmegosztást, így tudok netezni)



2016. jún. 7. 16:40
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Milyen wifi adaptereket próbáltál?

Melyik Windows van telepítve? Windows XP/7/8/10, Linux, OS-X, egyéb?

2016. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Win 7 ultimate

De már megoldottam. usb kábellel kötöttem össze és azon hotspotolok. Gyorsabb is sokkal.

Amúgy meg egy wifi adaptert sem.

2016. jún. 8. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!