Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyen hogyan fordulhat elő?...

Ilyen hogyan fordulhat elő? Tudok facebook üzit küldeni egy ismerősnek, de nem látok adatlapját?

Figyelt kérdés

Na szóval, az illető tudtommal nem tiltott le. Pár volt ismerősöm a korábbi években letiltott, de nekik üzit se tudok küldeni, meg semmijét se látni - tehát akire most gondolok, az nem tiltott le (legalábbis így nem).

Arról se tudok, hogy egyáltalán bármi oka lenne az illetőnek arra, hogy egyszerűen ne akarná, hogy lássam az adatlapját. Egyrészt eddig se nézegettem sokat, max úgy láttam minden posztját, hogy minden valahányadik poszt után néztem csak adatlapot (tehát nagyobb időközönként léptem csak oda, nem pedig sűrűn, mondjuk minden egyes poszt után). Másrészt alig ismerjük egymást, tehát nem lehet az sem, hogy azért nézegessem őt mert bejön nekem (ami egyrészt nincs így, másrészt amúgy se adtam ennek jelét; amúgy én fiú vagyok ő meg lány, de ez nem jelent semmit, mert nemcsak neki van barátja, nekem is már régóta van barátnőm, akit az igazi páromnak érzek).

Az sem lehet ok arra, hogy "kitiltson az adatlapjáról", hogy majdnem minden képét belájkoltam (önmagában ez még úgy se jelent sokat, hogy eltérő neműek vagyunk), mert mint minden jó nőnek, neki is minden képén min 80, de akár 100+ lájk van, sokszor így észre se veszi, hogy kitől van az újabb (és sokadik) like.


Az igazi kérdés tehát ez: "kitiltson az adatlapjáról" létezik külön ilyen funkció?

Vagy inkább a másik elméletem a valódi? Miszerint nem csak én nem látom, hanem nincs is mit látni, mert nincs is adatlapja? (de ilyet se hallottam eddig, pedig napi több órát vagyok neten)


2016. jún. 9. 17:56
 1/1 A kérdező kommentje:

a kérdés kiírása óta (mivel nem válaszolt rá soha senki) az történt, hogy e kérdést belinkeltem valahova, és ott válaszolta vki ezt: (idézet után pedig jön a válaszra adott válaszom)


"Azért nem látod az adatlapját mert letiltott. Nállam is van olyan akinek tudok írni pedig tíltott"


Most találtam csak kontrát erre a válaszra.

Az elmúlt hónapban valamikor megtörtént, hogy tényleg akartam is írni az illetőnek. Meg is tettem. Akkor még mindig nem láttam az adatlapját - mégis elment hozzá az üzim, és mégse az volt, hogy "de hát ő meg akarta szakítani velem a kapcsolatot és ezért tiltott le", hanem ugyanúgy válaszolt mint egy jóbarátnak...

A közelmúltban párszor az is megtörtént, hogy újra láttam az adatlapját - majd később megint "nem volt adatlapja", aztán megint később megint láttam az adatlapját, ez többször is megismétlődött... Valamikor az elmúlt héten is láttam tőle bejegyzést, tegnap megint "nem volt adatlapja", ma megint láttam. Ilyen gyakran nem tudja senki se azt csinálni, hogy letilt-felold-megint letilt-megint felold (régen a feloldás után várni kellett 48 órát az újraletiltással, mostanában meg pár napon belül a teljes eltűnés-feltűnés-újraeltűnés (vagy éppen feltűnés-eltűnés-újrafeltűnés) periódus megvolt... Na EZ hogyan lehetséges?

2016. okt. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!