Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a Deep Web, és mik...

Mi az a Deep Web, és mik vannak ott? Mik a legfélelmetesebb dolgok ott?

Figyelt kérdés
Mondanátok róla valamit, mert kíváncsi vagyok rá,de félek ilyen oldalakat látogatni. Ha te voltál már ott, akkor mi volt a legrosszabb, legfélelmetesebb videó amit láttál?

2016. jún. 10. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A "deep web" minden olyan weboldal, amit nem indexelnek a keresők, ezért nem lehet őket egy kereséssel megtalálni. A web legnagyobb része egyékbént ide tartozik. Ezért is hívják deep webnek: olyan, mint a mélytengerek. A halászhajók épp csak a tetejét bogarásszák át, a víztömeg legnagyobb része ismeretlen tartomány. Pont ezért bármit tartalmazhat.


Nálunk pl. van egy céges adatbázis webes interfésszel, amit munkafolyamat-követésre használunk, és a partnercégek is hozzáférnek, ezért a nyilvános weben van, de csak bejelentkezés után hozzáférhető, így a keresőmotorok nem tudják indexelni. Na most hétfő reggel beléptem, megnéztem, mennyi munkám van, és huhh, tényleg félelmetes volt. Szerencsére mostanra normalizálódott a helyzet. :)

2016. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves, aranyos a hozzászólás, de a vége nem pontosan arról szólt amit vártam, de elfogadható..
2016. jún. 10. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem te a Dark Webre gondolsz, ha sötét, gonosz, durva, stb... tartalmat akarsz látni. De ehhez nem kell rejtett hálózatokon kutatni, vannak nyílt webes oldalak is cenzúrázatlan extrém tartalommal. A Rotten például 1996 óta, de kizárt hogy neked rákeressek mi van ma vele.


[link]


A darkweb a deepweb egy meghatározható része.

2016. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!