Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb levelező...

Lupati kérdése:

Melyik a legjobb levelező program? Utálom a gmailt

Figyelt kérdés
gmail;email

2016. jún. 10. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

pedig általános felhasználók körében a gmail a legelterjedtebb. Miért utálod?

Csinálhatsz microsoft fiókot, freemailt, c2-t, stb stb stb. Mivel az igényeidet nem tudom így tanácsot sem tudok adni.

Egyébként a gmail önmagában egy szolgáltatás.

2016. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. A Gmail nem levelező program, hanem szolgáltatás.

2. Abban a kategóriában viszont a legjobb.


Mi a konkrét gondod vele? Hátha van rá megoldás...

2016. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
állandóan elkallodnak a leveleim.Pl.Ha továbbküldök egy levelet eltűnik!az elküldött leveleimet nem listázza ki csak x ideig
2016. jún. 10. 22:21
 4/13 A kérdező kommentje:
folyamatosan azt érzem hogy rám erőlteti az akaratát.freemail felejtös.nekem komolyabb kell
2016. jún. 10. 22:24
 5/13 A kérdező kommentje:
az sem tetszik hogy minden levélváltásba beleteszi a küldő infoit de magát az üzenetet kipontozza.Szar...
2016. jún. 10. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A gmail. Leszarom hogy utálod, arról meg nem tehetek hogy nem tudod használni.
2016. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
e-mail címet és nevet természetes, hogy belerak, Ezen felül meg azt rakja bele amit te kérsz. Van automatikus üzenet aláírás, ha zavar ki lehet kapcsolni. 2db gmail-es címem van, 5 éve használom, soha egy levéllel sem volt még gond.
2016. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
még nem érkezett válasz..
2016. jún. 10. 22:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyük már tisztába a dolgokat....


a gmail egy szolgáltató. semmi több mint egy email fiók. a levelek egyébként megérkeznek (én eddig az összeset megkaptam) egyedüli kivétel ha a feladó szerver dinamikus ip-vel rendelkezik. pl mondjuk egy saját otthoni fejlesztőszerver


ha zavar a felülete: NE HASZNÁLD! imap, smtp, pop3 protokollokat is támogatja, szóval használj thunderbirdöt vagy más hasonló levelezőprogramot ami megfelel számodra és nem lesz gondod az üzenetek és egyebek megjelenítésével

2016. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
alternatívaként esetleg protonmail-t tudom még ajánlani.
2016. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!